Школа І-ІІІ ступенів № 147

Місце знаходження – 02166,  м. Київ, Деснянський район,

пр. Лісовий, 17 В

тел.: 5187169, 5183061

Школа І-ІІІ ступенів № 147 введена в дію в 1971 році на підставі рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів «Про введення в експлуатацію шкіл – новобудов», знаходиться в комунальній власності.

Школа І-ІІІ ступенів № 147 є юридичною особою  (довідка АБ № 517357 з ЄДРПОУ від 08.10.2012 р), має Статут закладу (затверджено розпорядженням Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації № 94 від 26.02.2016 р), рахунок в установі банку, печатку, штамп, ідентифікаційний код 03875070.

Динаміка зміни кількості учнів школи за 5 років

Кредо педагогічного колективу школи:

«Навчайте дитину тому,

що може бути корисно їй в житті»

Педагогічний та учнівський колективи  пишаються своїми традиціями та результатами праці.

Основні форми діяльності школи:

• формування та розвиток соціально-зрілої, творчої особистості з почуттям національної самосвідомості  готової до професійного самовизначення;
  • забезпечення умов для реалізації учнями індивідуальних творчих потреб;
  • здійснення науково – практичної підготовки учнів;
  • виховання морально та фізично здорового покоління, формування у школярів громадянської позиції і власної гідності.

Сьогодні школа І-ІІІ супенів № 147:

• Це  педагогічний колектив у складі 39 вчителів, з яких відмінників освіти – 1, учителів-методистів – 4, старших учителів – 11, вищої категорії – 23, І категорії – 3, ІІ категорії – 5, молодих спеціалістів – 4, вищий посадовий оклад – 4.
  • Це учнівський колектив, який нараховує 526 учнів, які навчаються у 20 класах (9-ти класах початкової школи та 11-ти  класах середньої та старшої ланки).
  • Це осередок науково – педагогічного проекту експериментальної роботи за програмою « Росток » (для учнів початкової та середньої школи).
  • Це профілізація навчального процесу. Підготовка учнів ведеться з 9 класу за двома профілями: економічний та кулінарний.
  • Це центр творчої самореалізації особистості та педагогіки успіху (дитяча організація «ШАНС», шкільне наукове товариство МАН «Дослідник», шкільна газета «Зорепад», гуртки та секції за різними напрямками).