У школі працює науково-дослідницьке товариство «Юні науковці»,   членами     якого стали  5 учнів,  а   саме:    Бурсак    Віталій    – 8-А клас, слухач, тема роботи «Наш славетний земляк – А.Малишко»,  відділення – української мови та літератури, секція – української літератури, базова дисципліна – історія України, вчитель Бистров С.Б.;   Сергутіна  Катерина – 9-Б клас, слухач, тема роботи «Краса в імені моїм», відділення – історико - географічне, секція – етнологія, базова дисципліна  - історія України, вчитель Заброцька А.В.; Тарабан Наталія – 10-А клас, кандидат,  тема роботи «Нерівність Карамати – узагальнення класичних нерівностей», відділення - математика, секція – алгебра та початки аналізу, базова дисципліна - математика, вчитель Недашківська К.О.; Бої Маргарита – 10-А клас, кандидат,  тема роботи «Ліс – легені землі», відділення -  екології та аграрних наук, секція - екологія, базова дисципліна – біологія, вчитель Заброцька А.В.; Сьоміна Ольга – 11-А клас, кандидат, тема роботи «Мовна особливість Максима Рильського в поетичній творчості  20-30-х років», відділення – філології та мистецтвознавства, секція – українська література , базова дисципліна – українська мова та література, вчитель Бистров С.Б.

За результатами шкільного захисту 4 роботи  було  направлено до захисту на районній етап МАН.

За підсумками проведення І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН визначено переможцями таких учнів:

Місце

ПІБ учня

Клас

Секція

Педагогічний керівник

відділення української мови та літератури:

І

Бурсак Віталій

української літератури

Бистров Сергій Борисович

відділення математики: