Проведено І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів  3-11-х класів

Переможцями конкурсу серед учнів 3-4-х класів за більшою кількістю балів стали такі учні:

• 3 клас   Доброневська Елліна – 3-А, Тимченко Володимир – 3-А,      Войтенко Юлія – 3-А, Гаркава Софія – 3-А,  Потапова Вікторія - 3-Б
  • 4 клас   Переверзов Олексій – 4-А, Орлова Євгенія – 4-А, Павлик Андрій – 4-А.

Учасниками конкурсу стали 57  учнів 5-11 класів.

Переможцями конкурсу 5-11 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

•  5 клас     Фесенко Олександра – 5-А, Чуланова Мілєна  - 5-А, Солтисюк Євгеній 5-Б,    Калашник Дар’я - 5-Б
  •  6 клас     Ткаченко Марія – 6-А,    Дрига Вікторія – 6-А,   Супрун Анастасія – 6-А, Мірошниченко Дарія – 6-А
  •  7 клас     Свередюк      Марина – 7-А,    Бондаренко     Марина – 7-А,         Семчук   Олена – 7-А,     Шполянська Анна-Марія  - 7-А
  •  8 клас     Кязімова Мар’ям – 8-А,   Неделяй Анастасія – 8-А,  Кузьменко Поліна – 8-А,   Стародуб Вікторія – 8-А.
  •  9 клас     Тетарчук Владислава – 9-А, Тетарчук Віолетта – 9-А, Маслов Нікіта -  9-А.
  • 10 клас    Чунадра Валентина – 10-А, Тодосієнко Ельвіна – 10-А.
  • 11 клас    Гармаш Олександра – 11-А.

Проведено І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного   конкурсу учнівської молоді  імені Тараса Шевченка серед учнів  5-11-х класів. Учасниками конкурсу стали 54 учня.

Переможцями:

5 клас

Чуланова Мілєна, Солтисюк Євгеній, Калашник Дарія, Яковенко Дарина, Федорчук Марія

6 клас

Ткаченко Марія, Поліщук Катерина

7 клас

Шполянська Анна-Марія, Семчук Олена, Бондаренко Марина, Свередюк Марина, Іванова Марина, Шелест Марія

8 клас

Опанасенко Еліна, Кузьменко Поліна, Роговська Неоніла, Мерзлякова Аліна

9 клас

Тетарчук Владислава, Тетарчук Віолетта

11 клас

Гармаш Олександра, Шимко Анастасія,

Половинчак Світлана

За підсумками  проведення ІІ    етапу  районного конкурсу «Мій родовід»  розподілено місця таким чином:

номінація «Родинне дерево моєї сім’ї»

ІІ місце    Чуланова Мілєна                                       вчитель Чабан Н.Б.

За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка  розподілено місця таким чином:

серед 5-х класів

ІІ місце        Калашник Дар’я                                     вчитель Височин Л.М.

Копачова Н.Г.

ІІІ місце       Солтисюк Євгеній                                 вчитель Копачова Н.Г.

Височин Л.М.

За підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням оцінювання творчих робіт розподілено місця таким чином:

Номінація  «Література»

10 клас

ІІ місце      Тодосієнко Ельвіна                                     вчитель Височин Л.М.

За підсумками  проведення ІІ (районного)  етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Бондаренко Марина, учениця 7-А класу, ІІІ місце - переможниця  ІІІ (міського) етапу .

За підсумками  проведення ІІ (районного)  етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Кязимова Мар'ям, учениця 8-А класу, ІІІ місце -   переможниця  ІІІ (міського) етапу.

За підсумками  проведення ІІ (районного)  етапу ІV Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Калашник Дар'я, учениця 5-Б класу, ІІ місце -  переможниця  ІІІ (міського) етапу.