За підсумками проведення ІІ  (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови  серед учнів початкових класів розподілено місця таким чином:

серед 4-х класів

ІІ місце         Салієнко Анастасія                     вчитель Іванова М.А.

За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика розподілено місця таким чином:

серед 4-х класів

ІІ місце    Кривобок Євгенія                              вчитель Іванова М.А.

серед 6-х класів

І місце      Ткаченко Марія                                  вчитель Черняєва Л.Б.

серед 7-х класів

ІІ місце      Бондаренко Марина                         вчитель Височин Л.М.

Семчук Олена                                    вчитель Височин Л.М.

серед 8-х класів

ІІ місце      Кязимова Мар’ям                             вчитель Височин Л.М

За підсумками проведення ІІ  (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів початкових класів розподілено місця таким чином:

серед 4-х класів

ІІІ місце        Поліщук Антон                             вчитель Іванова М.А.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури   розподілено місця таким чином:

серед  7-х   класів

ІІ місце    Сиротенко Владислава                                вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце   Свередюк Марина                                       вчитель Височин Л.М.

серед  8-х   класів

ІІ місце     Кязимова Мар’ям                                       вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце    Кузьменко Поліна                                      вчитель Височин Л.М.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури   розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце     Опанасенко Еліна                                       вчитель Давидюк Л.О.

серед  11-х   класів

ІІ місце      Тарабан Наталія                                          вчитель Доманицька Т.В.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови  розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІ місце         Кузьменко Поліна                               вчитель Іванченко С.А.

ІІІ місце       Кязимова Мар’ям                                 вчитель Іванченко С.А.

Опанасенко Еліна                                вчитель Іванченко С.А.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики  розподілено місця таким чином:

серед  9-х   класів

ІІІ місце     Маслов Нікіта                                         вчитель Грузіна Г.М.

серед  11-х   класів

ІІ місце     Дудар Богдан                                            вчитель Недашківська К.О.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

І місце        Опанасенко Еліна                                    вчитель Бистров С.Б.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце        Опанасенко Еліна                                    вчитель Шевченко І.Є.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  розподілено місця таким чином:

серед  7-х   класів

ІІ місце        Тесля Марія                                                вчитель Чабан Н.Б.

Свередюк Марина                                      вчитель Чабан Н.Б.

ІІІ місце       Шполянська Анна-Марія                          вчитель Чабан Н.Б.

серед  9-х   класів

ІІІ місце        Нестеренко Ілля                                         вчитель Чабан Н.Б.

серед  11-х   класів

ІІ місце      Дудар Богдан                                                   вчитель Чабан Н.Б.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики  розподілено місця таким чином:

серед  11-х   класів

ІІ місце        Дудар Богдан                                              вчитель Нагурна І.В.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії  розподілено місця таким чином:

серед  11-х   класів

ІІІ місце        Дудар Богдан                                              вчитель Грабар М.М.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання   розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІ місце       Рихлик Олександра                                      вчитель Горовенко В.О.

ІІІ місце      Мерзлякова Аліна                                        вчитель Горовенко В.О.