Проведено І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів  3-11-х класів.

Переможцями конкурсу серед учнів 3-4-х класів за більшою кількістю балів стали такі учні:

• 3 клас   Доброневська Елліна – 3-А, Тимченко Володимир – 3-А,      Войтенко Юлія – 3-А, Гаркава Софія – 3-А,  Потапова Вікторія - 3-Б
  • 4 клас   Переверзов Олексій – 4-А, Орлова Євгенія – 4-А, Павлик Андрій – 4-А.

Учасниками конкурсу стали 57  учнів 5-11 класів.

Переможцями конкурсу 5-11 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

•  5 клас     Фесенко Олександра – 5-А, Чуланова Мілєна  - 5-А,  Солтисюк Євгеній 5-Б,    Калашник Дар’я - 5-Б
  •  6 клас     Ткаченко Марія – 6-А,    Дрига Вікторія – 6-А, Супрун Анастасія – 6-А, Мірошниченко Дарія – 6-А.
  •  7 клас     Свередюк      Марина – 7-А,    Бондаренко     Марина – 7-А,         Семчук   Олена – 7-А,     Шполянська Анна-Марія  - 7-А.
  •  8 клас     Кязімова Мар’ям – 8-А,   Неделяй Анастасія – 8-А, Кузьменко Поліна – 8-А,   Стародуб Вікторія – 8-А.
  •  9 клас     Тетарчук Владислава – 9-А,    Тетарчук Віолетта – 9-А,                Маслов Нікіта -  9-А.
  • 10 клас    Чунадра Валентина – 10-А, Тодосієнко Ельвіна – 10-А.
  • 11 клас    Гармаш Олександра – 11-А.

За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика розподілено місця таким чином:

серед 4-х класів

ІІ місце    Кривобок Євгенія                              вчитель Іванова М.А.

серед 6-х класів

І місце      Ткаченко Марія                                  вчитель Черняєва Л.Б.

серед 7-х класів

ІІ місце      Бондаренко Марина                         вчитель Височин Л.М.

Семчук Олена                                    вчитель Височин Л.М.

серед 8-х класів

ІІ місце      Кязимова Мар’ям                             вчитель Височин Л.М

Проведено І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного   конкурсу учнівської молоді  імені Тараса Шевченка серед учнів  5-11-х класів. Учасниками конкурсу стали 54 учня.

Переможцями:

5 клас

Чуланова Мілєна, Солтисюк Євгеній, Калашник Дарія, Яковенко Дарина, Федорчук Марія

6 клас

Ткаченко Марія, Поліщук Катерина

7 клас

Шполянська Анна-Марія, Семчук Олена, Бондаренко Марина, Свередюк Марина, Іванова Марина, Шелест Марія

8 клас

Опанасенко Еліна, Кузьменко Поліна, Роговська Неоніла, Мерзлякова Аліна

9 клас

Тетарчук Владислава, Тетарчук Віолетта

11 клас

Гармаш Олександра, Шимко Анастасія,

Половинчак Світлана

За підсумками  проведення ІІ    етапу  районного конкурсу «Мій родовід»  розподілено місця таким чином:

номінація «Родинне дерево моєї сім’ї»

ІІ місце    Чуланова Мілєна                                       вчитель Чабан Н.Б.

За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка  розподілено місця таким чином:

серед 5-х класів

ІІ місце        Калашник Дар’я                                     вчитель Височин Л.М.

Копачова Н.Г.

ІІІ місце       Солтисюк Євгеній                                 вчитель Копачова Н.Г.

Височин Л.М.