За підсумками проведення ІІ  (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови  серед учнів початкових класів розподілено місця таким чином:

серед 4-х класів

ІІ місце         Салієнко Анастасія                     вчитель Іванова М.А.

За підсумками проведення ІІ  (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів початкових класів розподілено місця таким чином:

серед 4-х класів

ІІІ місце        Поліщук Антон                             вчитель Іванова М.А.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики  розподілено місця таким чином:

серед  9-х   класів

ІІІ місце     Маслов Нікіта                                         вчитель Грузіна Г.М.

серед  11-х   класів

ІІ місце     Дудар Богдан                                            вчитель Недашківська К.О.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури   розподілено місця таким чином:

серед  7-х   класів

ІІ місце    Сиротенко Владислава                                вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце   Свередюк Марина                                       вчитель Височин Л.М.

серед  8-х   класів

ІІ місце     Кязимова Мар’ям                                       вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце    Кузьменко Поліна                                      вчитель Височин Л.М.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури   розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце     Опанасенко Еліна                                       вчитель Давидюк Л.О.

серед  11-х   класів

ІІ місце      Тарабан Наталія                                          вчитель Доманицька Т.В.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови  розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІ місце         Кузьменко Поліна                               вчитель Іванченко С.А.

ІІІ місце       Кязимова Мар’ям                                 вчитель Іванченко С.А.

Опанасенко Еліна                                вчитель Іванченко С.А.