За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики  розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце     Сиротенко Владислава                        вчитель Грузіна Г.М.

серед  9-х   класів

ІІ місце       Неделяй Анастасія                               вчитель Грузіна Г.М.      

серед  11-х   класів

ІІ місце     Маслов Нікіта                                         вчитель Грузіна Г.М.

 

 

       За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій розподілено місця таким чином:

серед  9-х   класів

ІІІ місце        Опанасенко Еліна                                    вчитель Бистров С.Б.

 

 

  За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІ місце        Полозенко Марія                                       вчитель Чабан Н.Б.

       За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  розподілено місця таким чином:

серед  7-х   класів

ІІ місце        Ткаченко Марія                                         вчитель Чабан Н.Б.                 

ІІІ місце       Мірошніченко Дар'я                                 вчитель Чабан Н.Б.

                      Поліщук Катерина                                    вчитель Чабан Н.Б.

серед  9-х   класів

ІІІ місце        Стародуб Вікторія                                   вчитель Чабан Н.Б.        

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики  розподілено місця таким чином:

серед  7-х   класів

ІІІ місце       Ткаченко Марія                                          вчитель Нагурна І.В.

      За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії  розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце        Сиротенко Владислава                              вчитель Грабар М.М.

серед  10-х   класів

ІІІ місце        Маслов Нікіта                                             вчитель Грабар М.М.

         За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання   розподілено місця таким чином:

серед  9-х   класів

ІІІ місце       Рихлик Олександра                                      вчитель Горовенко В.О.

ІІІ місце      Мерзлякова Аліна                                         вчитель Горовенко В.О.

      За підсумками проведення Всеукраїнських олімпіад «Олімпус» з математики  розподілено місця таким чином:

серед  4-х   класів

ІІ місце     Гаркава Софія                                         вчитель Корнійчук І.В.

ІV місце    Назаренко Уляна                                    вчитель Корнійчук І.В.

V місце     Тимченко Володимир                            вчитель Корнійчук І.В.

серед  5-х   класів

ІV місце    Мицук Євген                                           вчитель Недашківська К.О.

V місце     Веремій Аліна                                         вчитель Грузіна Г.М.

серед  6-х   класів

ІІ місце     Федорчук Марія                                      вчитель Недашківська К.О.

серед  8-х   класів

ІІІ місце     Семчук Олена                                        вчитель Грузіна Г.М.

ІV місце     Сиротенко Владислава                         вчитель Грузіна Г.М.

ІV місце     Полозенко Марина                                вчитель Грузіна Г.М.

V  місце     Свередюк Марина                                 вчитель Грузіна Г.М.

\

 

серед  9-х   класів

ІV місце     Сінчиоєєва Анастасія                         вчитель Грузіна Г.М.      

ІV місце      Стародуб Вікторія                              вчитель Грузіна Г.М.      

V місце      Неделяй Анастасія                               вчитель Грузіна Г.М.      

 

 

За підсумками проведення ІІ  (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів початкових класів розподілено місця таким чином:

серед 4-х класів

І місце        Авраменко Костянтин                             вчитель Корнійчук І.В.

      За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури   розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІ місце       Свередюк Марина                                       вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце      Сиротенко Владислава                               вчитель Височин Л.М.

                    Семчук Олена                                             вчитель Височин Л.М.