П'яту Міжнародну природознавчу гру «Геліантус»-2014 проведено. Оргкомітет вітає усіх учасників та їхніх наставників!

Щиро дякуємо всім, хто виявив зацікавлення «Геліантусом».

Правильні відповіді учасників позначені великими літерами, відсутність відповіді позначено «н», дві або більше відповідей на одне запитання позначено «Х».

 

 

      Проведено І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів  3-11-х класів.

      Учасниками конкурсу стали  18  учнів 3-4 класів.

     Переможцями конкурсу 3-4 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

3 клас         Слупіцька Софія – 3-А, Оксентюк  Дар’я – 3-А.               

 

4 клас   Доброневська Елліна – 4-А, Авраменко Костянтин – 4-А , Гаркава Софія – 4-А.                              

     Учасниками конкурсу стали 67  учнів 5-11 класів.

     Переможцями конкурсу 5-11 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

5 клас     Веремій Аліна – 5-А, Салієнко Анастасія – 5-А клас,

                  Мацюк    Антоніна- 5-Б клас    

6 клас       Чуланова Мілєна  - 6-А, Крохіна Анна– 6-Б,   

                    Солтисюк Євгеній -  6-Б,    Калашник Дар’я - 6-Б  

7 клас      Ткаченко Марія – 7-А,    Поліщук Катерина 7-А,    

                   Супрун Анастасія – 7-А.                                       

   8 клас   Свередюк      Марина – 8-А,    Бондаренко     Марина – 8-А,      Сиротенко Владислава 8-А.

9 клас      Кязімова Мар’ям – 9-А,   Неделяй Анастасія – 9-А,    

                  Опанасенко Еліна – 9-А, Сінчилеєва Анастасія – 9 А.  

10 клас   Воляник Владислава – 10-А клас.               

11 клас     Тодосієнко Ельвіна – 11-А.

        

  

     Проведено І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного   конкурсу учнівської молоді  імені Тараса Шевченка серед учнів  5-11-х класів. Учасниками конкурсу стали 73 учня.

     Переможцями:

5 клас

Веремій Аліна, Павлик Андрій, Мацюк Антоніна

6 клас

Солтисюк Євгеній, Калашник Дарія, Крохіна Анна

7 клас

Ткаченко Марія, Поліщук Катерина, Супрун Анастасія

8 клас

Бондаренко Марина, Свередюк Марина,  Хімічук  Ольга

9 клас

 Мерзлякова Аліна, Млинченко  Юлія,  Рихлик Олександра, Неделяй Анастасія, Кязимова Мар'ям

10 клас

Тетарчук Владислава, Тетарчук Віолетта, Воляник Владислава

11 клас

 

Тодосієнко Ельвіна

       

      За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика розподілено місця таким чином:

серед 4-х класів

ІІІ місце    Доброневська Елліна                             вчитель Корнійчук І.В.

серед 5-х класів

ІІ місце      Мацюк Антоніна                                    вчитель Копачова Н.Г.

ІІІ місце     Веремій Аліна                                        вчитель Височин Л.М.

серед 6-х класів

ІІІ місце      Калашник Дар'я                                     вчитель Височин Л.М.

серед 7-х класів

ІІ місце      Ткаченко Марія                                       вчитель Височин Л.М.

серед 8-х класів

ІІ місце      Бондаренко Марина                                вчитель Височин Л.М.

                   Сиротенко Владислава                           вчитель Височин Л.М.

                   Свередюк Марина                                   вчитель Височин Л.М.

серед 9-х класів

ІІІ місце      Неделяй Анастасія                                 вчитель Височин Л.М

     

      За підсумками  проведення ІІ    етапу  районного конкурсу «Мій родовід»  розподілено місця таким чином:

номінація «Родинне дерево моєї сім’ї»

ІІІ місце          Веремій Аліна                                 вчитель Грузіна Г.М.

ІІІ місце          Уткіна Вікторія                               вчитель Іванченко С.А.

номінація «Традиції моєї сім'ї»

ІІІ місце         Захаров Антон                                  вчитель Грузіна Г.М.

ІІІ місце         Переверзев Олексій                         вчитель Грузіна Г.М.

     За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка  розподілено місця таким чином:

серед 5-х класів

ІІ місце      Мацюк  Антоніна                                   вчитель     Копачова Н.Г.

                                                                                                      Яковецький М.О.

                                                     серед 6-х класів

ІІ місце        Фесенко Олександра                            вчитель    Копачова Н.Г.

ІІІ місце       Крохіна Анна                                        вчитель    Копачова Н.Г.,

                                                                                                      Височин Л.М.

                                                     серед 7-х класів

ІІ місце       Поліщук Катерина                                 вчитель    Височин Л.М.,

                                                                                                        Давидюк Л.О.                           

серед 8-х класів

ІІ місце       Свередюк Марина                                  вчитель    Височин Л.М.

                     Хімічук Ольга                                        вчитель    Височин Л.М.

ІІІ місце      Бондаренко Марина                               вчитель    Височин Л.М.

серед 9-х класів

ІІІ місце       Неделяй Анастасія                                вчитель    Височин Л.М.

                     Кязимова Мар'ям                                   вчитель    Височин Л.М.     

 

            Міжнародну природознавчу гру «Cоняшник»-2015 проведено. Оргкомітет вітає усіх учасників та їхніх наставників!

 

№        Прізвище, ім'я           Клас    Бали    Нагорода

1          Деяк Анастасія         1          40        Диплом переможця

2          Бойко Богдан            1          40        Диплом переможця

3          Попович Поліна       1          38        Диплом переможця

4          Григоренко Назарій 1          37        Сертифікат учасника

5          Руденко Ілля             1          32        Сертифікат учасника

6          Івасюк Данило         1          31        Сертифікат учасника

7          Глобіна Олена          1          30        Сертифікат учасника

8          Каціон Іван               1          28        Сертифікат учасника

9          Кислий Михайло     1          27        Сертифікат учасника

10        Мельник Данило      1          23        Сертифікат учасника

11        Ахмад Мар'ям           1          21        Сертифікат учасника

12        Самотуга Микита     1          21        Сертифікат учасника

13        Бобко Марія              1          21        Сертифікат учасника

14        Анікеєва Олександра1        20        Сертифікат учасника

15        Брагін Кирило          1          20        Сертифікат учасника

16        Репік Єгор                 1          19        Сертифікат учасника

17        Макаренко Орина    1          19        Сертифікат учасника

18        Мочалін Станіслав   1          16        Сертифікат учасника

19        Кязимова Аміна       1          15        Сертифікат учасника

20        Петрук Федір            1          13        Сертифікат учасника

21        Кузьменко Артур     1          13        Сертифікат учасника

22        Довгаль Ярослав      1          9          Сертифікат учасника

23        Шляховський Тим.   1         9          Сертифікат учасника

24        Лисун Юлія               1          7          Сертифікат учасника

25        Полїщук Євгеній      2          44        Диплом переможця

26        Чорнонога Артема   2          28        Сертифікат учасника

27        Яковенка Дмитра     2          27        Сертифікат учасника

28        Каліненко Аріна       2          25        Сертифікат учасника

29        Баян Ксенія               2          21        Сертифікат учасника

30        Сандрацька Маргар 2          17        Сертифікат учасника

31        Роженко Михайло    2          14        Сертифікат учасника

32        Ліана Мамоян           2          12        Сертифікат учасника

33        Мусіюк Богдана       2          11        Сертифікат учасника

34        Іванова Катя             2          8          Сертифікат учасника

35        Шарапи Настя          2          4          Сертифікат учасника

36        Гаркавої Крістіна     2          3          Сертифікат учасника

37        Стародуб Вероніка   3         39     Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

38        Шелесл Ольги          3          29     Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

39        Слупіцька Софія       3          25        Сертифікат учасника

40        Підгурська Влада     3          24        Сертифікат учасника

41        Іванішева Вікторія   3          20        Сертифікат учасника

42        Шарипова Олекс      3          17        Сертифікат учасника

43        Оксентюк Дарьї        3          17        Сертифікат учасника

44        Фідіковський Нікіта 3          9          Сертифікат учасника

45        Куцик Дар'я              4         39      Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

46        Назаренко Уляна      4         33     Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

47        Доброневська Елліна4        29     Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

48        Гаркава Софія           4          28        Сертифікат учасника

49        Вітковська Катя        4          28        Сертифікат учасника

50        Форостовець Ілона  4          24        Сертифікат учасника

51        Шелест Катерина     4          23        Сертифікат учасника

52        Авраменка Кості      4          23        Сертифікат учасника

53        Переверзев Олексій 5        63      Дирлом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

54        Павлик Андрій         5        63      Дирлом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

55        Подорожній Кузьма 5          27        Сертифікат учасника

56        Мацюк Антоніна      5          26        Сертифікат учасника

57        Зарицька Ольга        5          18        Сертифікат учасника

58        Корпан Олександр   5          18        Сертифікат учасника

59        Федорчук Марія       6        60      Дирлом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

60        Калашник Дар'я        6        60      Дирлом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

61        Мленченко Юрій      6        57      Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

62        Яковенко Дарина     6        50      Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

63        Крохіна Анна           6         43    Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

64        Романчук Мілена     6          22        Сертифікат учасника

65        Свередюк Марина    8         65     Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

66        Бондаренко Марина 8         65     Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

67        Попіл Юля                 8         51     Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

68        Млинченко Юлія      9         57     Дирлом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

69        Опанасенко Еліна    9         57     Дирлом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

70        Кязимова Мар'ям      9         56     Дирлом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

71        Кузьменко Поліна    9         55     Дирлом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

72        Рихлик Олександра 9         53     Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

73        Гуменюк Крістіна    9         52     Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

74        Тодосієнко Ельвіна  11       58     Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

 

Вітаємо переможців конкурсу «Мій ФОТОкрок до природи»!

22 травня у відділенні екології та аграрних наук відбулася святкова подія – нагородження переможців фотоконкурсу «Мій ФОТО крок до природи». Це урочисте дійство проходило у середній загальноосвітній школі № 147 І−ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва. На врученні нагород було багато науковців. Приміщення вщент заповнили і юні дослідники: це учні-члени та слухачі різних відділень Київської Малої академії наук, учасники наукових конкурсів, проектів та просто усі небайдужі до проблем нашого життя.

Переможцями стали учениці 6 – б класу – Федорчук Маша і Золотарьова Настя.

Ми щиро дякуємо вам, любі дівчата, за участь у фотоконкурсі та вітаємо вас з перемогою! Сподіваємося, що і надалі Ви не будете оминати увагою подібні заходи, наприклад, наш наступний фотоконкурс «Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки». Також ми вдячні керівнику-куратору юних дослідниць Сергію Борисовичу Бистрову та директору школи Миколi Олександровичу Яковецькому, які привчають учнів любити та берегти природу, піклуватися про неї та помічати красу навколишнього середовища.