УКРАЇНА

ДЕСНЯНСЬКА  РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Н А К А З

02 лютого   2016      №  56

Про підсумки ІІ (районного) етапу

ХV Всеукраїнського

конкурсу учнівської творчості

На виконання наказу Управління  освіти від 12.01.2016 № 17 «Про проведення  ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»,    у навчальних закладах проведено І (шкільний) та  ІІ (районний) етапи  конкурсу.

За підсумками оцінювання конкурсних  робіт журі розподілило місця таким чином: 

Номінація «Історія України і державотворення»

Місце

Прізвище,

ім’я учня

ЗНЗ

Клас

Педагогічний керівник

І

Полозенко Марина

Школа І-ІІІ ступенів № 147

9

Бистров С.Б.

     Проведено І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів  3-11-х класів.

     Учасниками конкурсу стали  13  учнів 3-4 класів.

     Переможцями конкурсу 3-4 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

3 клас    Поліщук Євгеній – 3-А, Каліненко Аріна – 3-А.               

4 клас   Благий Микола – 4-А, Шарипова Олександра – 4-А , Стародуб Вероніка – 4-Б.                              

    Учасниками конкурсу стали 65  учнів 5-11 класів.

    Переможцями конкурсу 5-11 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

5 клас        Доброневська Еліна – 5-А, Гаркава Софія – 5-А

                   Назаренко Уляна – 5-А, Благий Михайло – 5-А

6 клас        Веремій Аліна – 6-А, Царенко Ольга – 6-А,  Павлик Андрій – 6-А

                   Мацюк    Антоніна - 6-Б    

7 клас        Фесенко Олександра  - 7-А, Степаненко Світлана – 7-Б,   

                   Солтисюк Євгеній -  7-Б,    Калашник Дар’я - 7-Б  

8 клас        Ткаченко Марія – 8-А,    Дрига Вікторія -  8-А                                     

9 клас        Бондаренко  Марина – 9-А,  Семчук Олена  -   9-А,

 Іванова Марина -  9-А

10 клас      Кязімова Мар’ям – 10-А,   Неделяй Анастасія – 10-А,   

                   Опанасенко Еліна – 10-А,  Млинченко Юлія – 10-А 

 

За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика розподілено місця таким чином:

          серед 3-х класів

І місце   Каліненко Аріна     вчитель Гончар Н.В.

          серед 4-х класів

ІІ місце   Благий Микола     вчитель Крижанівська Л.А.

          серед 5-х класів

ІІ місце   Доброневська Елліна     вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце   Гаркава Софія     вчитель Височин Л.М.

                 Назаренко Уляна     вчитель Височин Л.М.

          серед 6-х класів

ІІ місце   Веремій Аліна     вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце   Павлик  Андрій     вчитель Височин Л.М.

          серед 7-х класів

ІІ місце   Калашник Дар'я     вчитель Височин Л.М.

          серед 8-х класів

ІІ місце   Ткаченко Марія     вчитель Височин Л.М.

                Дрига Вікторія     вчитель Височин Л.М.

          серед 9-х класів

ІІІ місце   Іванова Марина     вчитель Височин Л.М.

          серед 10-х класів

ІІІ місце   Опанасенко Еліна     вчитель Височин Л.М

Проведено І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного   конкурсу учнівської молоді  імені Тараса Шевченка серед учнів  5-11-х класів. Учасниками конкурсу стали 52 учня.

     Переможцями:

5 клас

Гаркава Софія, Назаренко Уляна, Доброневська Елліна

6 клас

Веремій Аліна,  Мацюк Антоніна

7 клас

Калашник Дар'я, Чуланова Мілена

8 клас

Поліщук Катерина

9 клас

Бондаренко Марина, Свередюк Марина,  Хімічук  Ольга

10 клас

Мерзлякова Аліна, Неделяй Анастасія, Опанасенко Еліна

     За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка  розподілено місця таким чином:

          серед 5-х класів

І місце    Доброневська Елліна     вчитель  Височин Л.М.

ІІ місце   Гаркава Софія     вчитель Височин Л.М.                                                                                           

          серед 7-х класів

ІІ місце   Калашник Дар'я     вчитель Височин Л.М., Копачова Н.Г.                          

          серед 9-х класів

ІІІ місце   Бондаренко Марина     вчитель Височин Л.М. 

          серед 10-х класів

ІІІ місце   Мерзлякова Аліна     вчитель Височин Л.М.

     За підсумками проведення ІІІ (міського)  етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка  розподілено місця таким чином:

         серед 5-х класів

ІІ місце   Доброневська Елліна     вчитель    Височин Л.М.

За підсумками  проведення ІІ етапу  районного конкурсу «Мій родовід»  розподілено місця таким чином:

          номінація «Родинне дерево моєї сім’ї»

ІІІ місце   Доброневська Еліна     вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце   Гаркава Софія     вчитель Височин Л.М.

          номінація «Сімейні династії»

ІІІ місце   Товарянська Богдана     вчитель Шевченко І.Є.

Підведено підсумки фотоконкурсу

 

 

 

 

«Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки»

Відділення екології та аграрних наук Київської Малої академії  наук учнівської молоді підвело підсумки  міні-фотоконкурсу «Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки». Переможцем став  учень 7 класу  спеціалізованої школи № 147Деснянського району Антон Розум,  який професійно підійшов до виконання поставленого завдання. Міні-конкурс «Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки» закликав учнів провести фотоспостереження за онтогенезом рослин (тобто прослідкувати розвиток рослин від моменту посіву насіння до дорослої рослини, яка квітує). У фотороботі Антона під назвою «Духмяний горошок» ми побачили, як з маленької горошинки може вирости велика рослина, яким кольором вона квітує і які плоди дає. Ми дуже вдячні всім юним дослідникам за участь у конкурсі і сподіваємося на їхню подальшу активну участь у наступних конкурсах та інших заходах відділення екології та аграрних наук. Також ми висловлюємо велику подяку педагогічному керівникові Антона, вчителю спеціалізованої школи № 147 Сергію Борисовичу Бистрову − людині, яка всім серцем прагне навчити своїх учнів поважати природу та всіляко розвиває їхні здібності. (Київська Мала Академія Наук)

    

Гра "Геліантус"

    Шосту Міжнародну природознавчу гру «Геліантус»-2015 проведено. Оргкомітет вітає усіх учасників та наставника – Чабан Наталію Борисівну!

Прізвище, ім'я

Клас

Бали

Нагорода

Авраменко Костянтин

5

15.00

Грамота з фізики

Лихацький Іван

5

15.00

Грамота з фізики

Форостовець Ілона

5

14.00

Сертифікат учасника

Товарянська Богдана

5

13.00

Сертифікат учасника

Тітова Вікторія

7

31.25

Диплом переможця

Млинченко Юрій

7

30.00

Диплом І ступеня

Солтисюк Євгеній

7

30.00

Диплом І ступеня

Проценко Костянтин

7

22.00

Диплом ІІІ ступеня

Левченко Валерій

7

22.00

Диплом ІІІ ступеня

Полозенко Марина

9

27.00

Диплом І ступеня

Петренко Євгеній

9

25.00

Диплом І ступеня

Іванова Марина

9

23.00

Диплом ІІ ступеня

Хімічук Ольга

9

23.00

Диплом ІІ ступеня

Кузнєцова Світлана

9

22.00

Диплом ІІ ступеня

Сиротенко Владислава

9

22.00

Диплом ІІ ступеня

Кузнєцова Оля

9

22.00

Диплом ІІ ступеня

Опанасенко Еліна

10

35.00

Диплом переможця

Кузьменко Поліна

10

26.00

Диплом І ступеня

Гуменюк Крістіна

10

26.00

Диплом І ступеня

Млинченко Юлія

10

26.00

Диплом І ступеня

Рихальська Ірина

11

26.00

Диплом ІІ ступеня

Яковенко Марія

11

26.00

Диплом ІІ ступеня

Маківський Артур

11

26.00

Диплом ІІ ступеня

Проценко Анастасія

11

26.00

Диплом ІІ ступеня

Воляник Владислава

11

25.00

Диплом ІІІ ступеня

Тетарчук Владислава

11

23.00

Грамота з хімії, Грамота з біології

Тетарчук Віолетта

11

22.00

Грамота з хімії, Грамота з біології