За підсумками проведення ІІ  (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів початкових класів розподілено місця таким чином:

          серед 4-х класів

ІІ місце   Білобородова Анастасія     вчитель Крижанівська Л.А.

     За підсумками проведення ІІ  (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед учнів початкових класів розподілено місця таким чином:

          серед 4-х класів

І місце   Стародуб Вероніка     вчитель Крижанівська Л.А.

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури   розподілено місця таким чином:

          серед  8-х   класів

ІІІ місце   Поліщук Катерина     вчитель Височин Л.М.

          серед  9-х   класів

ІІІ місце   Сиротенко Владислава     вчитель Височин Л.М.

          серед  10-х   класів

ІІ місце   Опанасенко Еліна     вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце   Неделяй Анастасія     вчитель Височин Л.М.

                 Стародуб Вікторія     вчитель Височин Л.М.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики  розподілено місця таким чином:

          серед  6-х   класів

ІІІ місце   Переверзов Олексій     вчитель Грузіна Г.М.

          серед  9-х   класів

ІІІ місце   Сиротенко Владислава     вчитель Грузіна Г.М.      

          серед  10-х   класів

ІІІ місце   Мерзлякова Аліна     вчитель Грузіна Г.М.

          серед  11-х   класів

ІІІ місце   Маслов Нікіта     вчитель Грузіна Г.М.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій розподілено місця таким чином:

          серед  10-х   класів

ІІІ місце   Неделяй Анастасія     вчитель Бистров С.Б.

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології розподілено місця таким чином:

          серед  8-х   класів

ІІІ місце   Ткаченко Марія     вчитель Шевченко І.Є.

           серед  9-х   класів

ІІІ місце   Полозенко Марина     вчитель Чабан Н.Б.

          серед  10-х   класів

ІІІ місце   Опанасенко Еліна     вчитель Шевченко І.Є.

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  розподілено місця таким чином:

          серед  7-х   класів

І місце   Калашник Дар'я     вчитель Чабан Н.Б.                 

ІІ місце   Степаненко Світлана     вчитель Чабан Н.Б.

ІІІ місце   Солтисюк Євгеній     вчитель Чабан Н.Б.

          серед  8-х   класів

І місце   Ткаченко Марія     вчитель Чабан Н.Б.                 

          серед  9-х   класів

ІІ місце   Сиротенко Владислава     вчитель Чабан Н.Б.   

          серед  10-х   класів

ІІІ місце   Стародуб Вікторія     вчитель Чабан Н.Б.              

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії  розподілено місця таким чином:

          серед  8-х   класів

ІІ місце   Ткаченко Марія     вчитель Грабар М.М.

                Дрига Вікторія        вчитель Грабар М.М.

          серед  9-х   класів

ІІ місце   Полозенко Марина     вчитель Грабар М.М.

ІІІ місце   Сиротенко Владислава     вчитель Грабар М.М.

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки   розподілено місця таким чином:

          серед  10-х   класів

ІІІ місце   Неделяй Анастасія     вчитель Шевченко І.Є.

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства  розподілено місця таким чином:

          серед  9-х   класів

ІІІ місце   Сиротенко Владислава     вчитель Заброцька А.В.

          серед  10-х   класів

ІІ місце   Неделяй Анастасія     вчитель Заброцька А.В.

          серед  11-х   класів

ІІІ місце   Бабіч Кирило     вчитель Заброцька А.В.

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови   розподілено місця таким чином:

          серед  10-х   класів

ІІІ місце   Кязимова  Мар'ям     вчитель Іванченко С.А.

     За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури   розподілено місця таким чином:

          серед  7-х   класів

ІІ  місце   Чуланова Мілєна     вчитель Давидюк Л.О.

          серед  8-х   класів

ІІІ  місце   Поліщук Катерина     вчитель Давидюк Л.О.

          серед  10-х   класів

ІІІ місце   Неделяй Анастасія     вчитель Давидюк Л.О