Проведено І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів  3-11-х класів.

      Учасниками конкурсу стали  15  учнів 3-4 класів.

     Переможцями конкурсу 3-4 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

3 клас   Попович Поліна – 3-А, Петрук Федір – 3-А –   вчитель Іванова М.А.

               Лисун Юлія -  3-Б – вчитель Рихлик О.А.     

4 клас  Каліненко Аріна – 4-А,  Сандрацька Маргарита – 4-А – вчитель Гончар Н.В.

               Судакова Юліана – 4-Б – вчитель Опанасенко Н.А.

     Учасниками конкурсу стали 73  учня 5-11 класів.

     Переможцями конкурсу 5-11 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

5 клас  Благий Микола – 5-А, Стародуб Вероніка – 5-А – вчитель Бісик С.Л.  

              Ткаченко Анатоніна – 5-Б – вчитель Копачова Н.Г.  

6 клас     Доброневська Еліна – 6-А, Назаренко Уляна – 6-А – вчитель Височин  Л.М.     

             Форостовець Ілона – 6-Б     - вчитель Копачова Н.Г.

7 клас   Веремій Аліна – 7-А, Рєзніков Михайло – 7-А - вчитель Височин Л.М.

              Мацюк    Антоніна - 7-Б  - вчитель  Копачова Н.Г.        

8 клас    Фесенко Олександра  - 8-А    – вчитель Копачова Н.Г.   

           Солтисюк Євгеній -  8-Б, Калашник Дар’я - 8-Б  - вчитель Височин Л.М.

   9 клас   Ткаченко Марія – 9-А,  Поліщук Катерина -  9-А  - вчитель Бісик С.Л.                                    

   10 клас  Бондаренко     Марина – 10-А,  Семчук Олена  -   10-А,

                   Свередюк Марина -  10-А      - вчитель Височин Л.М.

11 клас      Кязімова Мар’ям – 11-А,   Мерзлякова Аліна– 11-А,    

                   Опанасенко Еліна – 11-А      - вчитель Височин Л.М.

     Проведено І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного   конкурсу учнівської молоді  імені Тараса Шевченка серед учнів  5-11-х класів. Учасниками конкурсу стали __57__ учнів.

     Переможцями:

5 клас

Благий Микола, Мерзлякова Вероніка, Стародуб Вероніка

6 клас

Гаркава Софія, Назаренко Уляна, Форостовець Ілона

7 клас

Веремій Аліна,  Мацюк Антоніна

8 клас

Калашник Дар'я

9 клас

Дрига Вікторія

10 клас

Бондаренко Марина, Свередюк Марина

11 клас

Мерзлякова Аліна, Кязимова Мар'ям

   За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені П.Яцика розподілено місця таким чином:

серед 5-х класів

ІІІ місце     Стародуб Вероніка                                    вчитель Бісик С.Л.

                    Благий Микола                                          вчитель  Бісик С.Л.     

серед 6-х класів

ІІ місце      Доброневська Елліна                                 вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце     Назаренко Уляна                                       вчитель Височин Л.М.

серед 7-х класів

ІІІ місце    Веремій Аліна                                              вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце    Мацюк Антоніна                                         вчитель Копачова Н.Г.

серед 9-х класів

ІІ місце     Поліщук Катерина                                       вчитель Бісик С.Л.

серед 10-х класів

ІІІ місце     Бондаренко Марина                                   вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце     Свередюк Марина                                      вчитель Височин Л.М.

серед 11-х класів

ІІІ місце     Кязимова Мар'ям                                        вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце     Мерзлякова Аліна                                       вчитель Височин Л.М.

      За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури   розподілено місця таким чином:

серед  7-х   класів

ІІІ місце       Веремій Аліна                                       вчитель Височин Л.М.

 

серед  8-х   класів

ІІІ місце       Калашник Дар'я                                        вчитель Височин Л.М.

серед  9-х   класів

ІІІ місце      Ткаченко Марія                                          вчитель Бісик С.Л.

серед  10-х   класів

ІІІ місце       Свередюк Марина                                    вчитель Височин Л.М.

серед  11-х   класів

ІІ місце       Опанасенко Еліна                                       вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце      Кязимова Мар'ям                                        вчитель Височин Л.М.

                    Мерзлякова Аліна                                       вчитель Височин Л.М.

     За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка  розподілено місця таким чином:

серед 5-х класів

ІІІ місце       Стародуб Вероніка                               вчитель    Бісик С.Л.

ІІІ місце       Благий Микола                                      вчитель    Бісик С.Л.                                                                                            

                                                     серед 7-х класів

ІІ місце       Мацюк Антоніна                                   вчитель    Копачова Н.Г.                                                                                                                            

серед 11-х класів

ІІІ місце       Мерзлякова Аліна                                 вчитель    Височин Л.М.