Проведено І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів  3-11-х класів.

Учасниками конкурсу стали  15  учнів 3-4 класів.

Переможцями конкурсу 3-4 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

3 клас   Попович Поліна – 3-А, Петрук Федір – 3-А –   вчитель Іванова М.А.

Лисун Юлія -  3-Б – вчитель Рихлик О.А.

4 клас  Каліненко Аріна – 4-А,  Сандрацька Маргарита – 4-А – вчитель Гончар Н.В.

Судакова Юліана – 4-Б – вчитель Опанасенко Н.А.

Учасниками конкурсу стали 73  учня 5-11 класів.

Переможцями конкурсу 5-11 класів  за більшою кількістю балів стали такі учні:

5 клас  Благий Микола – 5-А, Стародуб Вероніка – 5-А – вчитель Бісик С.Л.

Ткаченко Анатоніна – 5-Б – вчитель Копачова Н.Г.

6 клас     Доброневська Еліна – 6-А, Назаренко Уляна – 6-А – вчитель Височин  Л.М.

Форостовець Ілона – 6-Б     - вчитель Копачова Н.Г.

7 клас   Веремій Аліна – 7-А, Рєзніков Михайло – 7-А - вчитель Височин Л.М.

Мацюк    Антоніна - 7-Б  - вчитель  Копачова Н.Г.

8 клас    Фесенко Олександра  - 8-А    – вчитель Копачова Н.Г.

Солтисюк Євгеній -  8-Б, Калашник Дар’я - 8-Б  - вчитель Височин Л.М.

9 клас   Ткаченко Марія – 9-А,  Поліщук Катерина -  9-А  - вчитель Бісик С.Л.

10 клас  Бондаренко     Марина – 10-А,  Семчук Олена  -   10-А,

Свередюк Марина -  10-А      - вчитель Височин Л.М.

11 клас      Кязімова Мар’ям – 11-А,   Мерзлякова Аліна– 11-А,

Опанасенко Еліна – 11-А      - вчитель Височин Л.М.

Проведено І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного   конкурсу учнівської молоді  імені Тараса Шевченка серед учнів  5-11-х класів. Учасниками конкурсу стали __57__ учнів.

Переможцями:

Благий Микола, Мерзлякова Вероніка, Стародуб Вероніка

Гаркава Софія, Назаренко Уляна, Форостовець Ілона

Веремій Аліна,  Мацюк Антоніна

Калашник Дар'я

Дрига Вікторія

Бондаренко Марина, Свередюк Марина

Мерзлякова Аліна, Кязимова Мар'ям

За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені П.Яцика розподілено місця таким чином:

серед 5-х класів

ІІІ місце     Стародуб Вероніка                                    вчитель Бісик С.Л.

Благий Микола                                          вчитель  Бісик С.Л.

серед 6-х класів

ІІ місце      Доброневська Елліна                                 вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце     Назаренко Уляна                                       вчитель Височин Л.М.

серед 7-х класів

ІІІ місце    Веремій Аліна                                              вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце    Мацюк Антоніна                                         вчитель Копачова Н.Г.

серед 9-х класів

ІІ місце     Поліщук Катерина                                       вчитель Бісик С.Л.

серед 10-х класів

ІІІ місце     Бондаренко Марина                                   вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце     Свередюк Марина                                      вчитель Височин Л.М.

серед 11-х класів

ІІІ місце     Кязимова Мар'ям                                        вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце     Мерзлякова Аліна                                       вчитель Височин Л.М.

За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури   розподілено місця таким чином:

серед  7-х   класів

ІІІ місце       Веремій Аліна                                       вчитель Височин Л.М.

серед  8-х   класів

ІІІ місце       Калашник Дар'я                                        вчитель Височин Л.М.

серед  9-х   класів

ІІІ місце      Ткаченко Марія                                          вчитель Бісик С.Л.

серед  10-х   класів

ІІІ місце       Свередюк Марина                                    вчитель Височин Л.М.

серед  11-х   класів

ІІ місце       Опанасенко Еліна                                       вчитель Височин Л.М.

ІІІ місце      Кязимова Мар'ям                                        вчитель Височин Л.М.

Мерзлякова Аліна                                       вчитель Височин Л.М.

За підсумками проведення ІІ (районного)  етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка  розподілено місця таким чином:

серед 5-х класів

ІІІ місце       Стародуб Вероніка                               вчитель    Бісик С.Л.

ІІІ місце       Благий Микола                                      вчитель    Бісик С.Л.

серед 7-х класів

ІІ місце       Мацюк Антоніна                                   вчитель    Копачова Н.Г.

серед 11-х класів

ІІІ місце       Мерзлякова Аліна                                 вчитель    Височин Л.М.