За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики  розподілено місця таким чином:

серед  6-х   класів

І І місце  Тимченко Володимир                                 вчитель Недашківська К.О.

серед  7-х   класів

ІІ місце  Переверзев Олексій                                     вчитель Грузіна Г.М.  

серед  11-х   класів

ІІІ місце  Мерзлякова Аліна                                      вчитель Грузіна Г.М.      

               Неделяй Анастасія                                        вчитель Грузіна Г.М.

       За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій розподілено місця таким чином:

серед  11-х   класів

ІІІ місце        Неделяй Анастасія                                    вчитель Бистров С.Б.

       За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з  комп’ютерної графіки розподілено місця таким чином:

серед  10-х   класів

ІІ  місце        Кузнєцова Ольга                                       вчитель Бистров С.Б.

  За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце   Калашник Дар'я                                              вчитель Чабан Н.Б.

серед  9-х   класів

ІІІ місце   Ткаченко Марія                                               вчитель Шевченко І.Є.

серед  10-х   класів

І місце     Попіл Юлія                                                        вчитель Чабан Н.Б.

       За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце      Солтисюк Євгеній                                      вчитель Чабан Н.Б.

серед  9-х   класів

І місце        Ткаченко Марія                                           вчитель Чабан Н.Б.                 

серед  10-х   класів

ІІІ місце     Полозенко Марія                                          вчитель Чабан Н.Б.   

серед  11-х   класів

ІІІ місце     Стародуб Вікторія                                        вчитель Чабан Н.Б. 

                    Неделяй Анастасія                                       вчитель Чабан Н.Б.    

      За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії  розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце       Солтисюк Євгеній                                     вчитель Грабар М.М.

серед  9-х   класів

ІІ місце        Ткаченко Марія                                         вчитель Грабар М.М.                   

серед  10-х   класів

ІІІ місце       Свередюк Марина                                     вчитель Грабар М.М.

      За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики  розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце     Золотарьова Яна                                          вчитель Нагурна І.В.

серед  9-х   класів

ІІІ місце        Ткаченко Марія                                         вчитель Нагурна І.В.                 

серед  11-х   класів

ІІІ місце       Васеленков Кирило                                    вчитель Нагурна І.В.

         За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки   розподілено місця таким чином:

серед  11-х   класів

ІІ місце       Неделяй Анастасія                                     вчитель Шевченко І.Є.

   За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства  розподілено місця таким чином:

серед  9-х   класів

ІІІ місце   Головач Іванна                                                 вчитель Заброцька А.В.

серед  11-х   класів

ІІІ місце   Неделяй Анастасія                                          вчитель Заброцька А.В.

        За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії   розподілено місця таким чином:

серед  11-х   класів

ІІІ місце  Прийменко Софія                                            вчитель Заброцька А.В.

      За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови   розподілено місця таким чином:

серед  9-х   класів

ІІ місце    Ткаченко Марія                                             вчитель Крижанівська О.К.

       За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури   розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІ  місце    Федорчук Марія                                                вчитель Давидюк Л.О.

серед  9-х   класів

І  місце    Ткаченко Марія                                                    вчитель Давидюк Л.О.

серед  10-х   класів

ІІІ місце  Іванова Марина                                                   вчитель Давидюк Л.О.

      За підсумками проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці)  розподілено місця таким чином:

серед  8-х   класів

ІІІ місце   Степаненко Світлана                                  вчитель Івасюк Л.А.