Фестиваль "Діалог держав"

27 лютого 2015 року в школі І-ІІІ ступенів №147 пройшов фестиваль «Діалог держав. Партнерство у світі. Україна – Європа». В заході взяли участь  5-11 класи (більше 150 учнів). На фестивалі   були представлені такі країни як Литва (6-Б), Великобританія(10-А), Болгарія (11-А), Греція (8-Б), Німеччина (6-А), Італія (7-А), Франція (5-Б), Польща (5-А), Австрія (8-А), Іспанія(9-А) .

Впродовж лютого діти активно вели пошук цікавих фактів про країни, знайомились з історією, видатними місцями, культурою і традицією країн Європи. В підсумковому концерті в цікавій та інтерактивній формі класи звітували про проведену роботу. Педагогічний колектив та учнівська молодь школи ще раз довели свою єдність з Європою, прагнення до нового життя, бажання внести свій внесок в розвиток та розбудову рідної України; показали, що Україна – це частина великої і дружньої європейської співдружності.