Новини


21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2017

9 листопада - День української писемності та мови

    Століттями мова народу була тією повноводною рікою, яку ми називаємо поетичністю. Поетичність жила в слові, і слово було немислиме без неї, як немислима річка без води, повноводність без глибини, душа без дихання. Учні нашої школи № 147 розуміють, що той, хто не знає рідної материнської мови, або цурається її, народної пісні і казки, той прирікає себе на душевну злиденність,  на бездуховність.

     Уміло підійшовши до підбору матеріалу, вчитель української мови та літератури Бісик С.Л. та школярі провели глибоке по змісту, цікаве, захоплююче свято мови, провели, як годиться, з душею та від щирого серця. А по-іншому,певне,неможливо.

     Ще зранку діти вітали вчителів та учнів зі святом та дарували тематичні значки, виготовлені своїми руками.

... Читати далі »

Дата: 17.11.2017

Районна гра-конкурс "Козацькому роду немає переводу"

     9 листопада учні 5 класу взяли участь у районному заході "Козацькому роду немає переводу" і посіли почесне ІІ місце. Вітаємо!

 

Дата: 17.11.2017

Змагання стрільців в електронному тирі

     1 листопада, під час осінніх канікул, в школі відбулися змагання в електронному тирі між учнями туристського гуртка школи 147 та учнями школи 276.

 

Дата: 17.11.2017

Відзначення свята Покрови

     14 жовтня краєзнавці нашої школи відвідали місцеву церкву на свято Покрови.

Дата: 17.11.2017

Козацькі забави

     13 жовтня відбулися змагання, присвячені Дню козацтва "Козацькі забави", де учні змагалися в спритності, швидкості та силі.

Дата: 17.11.2017

Зустріч учнів школи з Антоном Дубішиним

     12 жовтня, при сприянні громадської організації "Україна.Воля.Життя.", відбулась зустріч з Антоном Дубішиним - людиною з особливими потребами,  який розповідав старшокласникам, що можна бути щасливим і з такими труднощами, які є в нього. Окрім цього, Антон Дубішин пише вірші і видає збірки, зі своєї пенсії допомогає бійцям АТО. Зустріч була дуже цікавою.

Дата: 17.11.2017

Пам'яті Олександра Підлубного. 05.10.2017

      Сьогодні роковини загибелі Олександра Підлубного, "Хруста", випускника нашої школи. Він загинув в свій день народження, 5.10.2014, під час виконання бойового завдання... 
Сьогодні йому виповнилось би 30 років... Спочивай з миром, Героє... 

Дата: 17.11.2017

Акція "Пізнай свій край-пізнай себе"

23 вересня гуртківці - краєзнавці взяли участь у ХІІ етапі акції "Пізнай свій край - пізнай себе", на якій ознайомилися з історією головних 4 площ столиці.

 

Дата: 17.11.2017

День знань - 2017

     1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

    Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день, кожна мати чи батько, дідусь чи баб ... Читати далі »

Дата: 28.09.2017

Цікаве літо шкільної команди туристів

     Влітку 2017 року шкільна команда туристів відпочивала і тренувалася в наметовому таборі, для якого територію та умови надали громадські організації "Україна. Воля. Життя" і "Щит громади". Час пролетів надзвичайно швидко. Дні проходили дуже цікаво і насичено. Діти ловили рибу, грали в баскетбол, футбол, волейбол, бадмінтон, шахи, настільні розвивальніі ігри. Тренувалися в стрільбі з пневматичної гвинтівнки та луку. Та ще багато-багато іншого.

Дата: 14.09.2017

Брейн-ринг "Шевченко - художник"

     Команда школи у складі 4 учнів - Хилько Дмитро, Калашник Дар'я, Мілай Анастасія і Андрющенко Аліна 11 березня взяли участь у міському брейн-ринзі "Шевченко - художник" і посіли почесне 4 місце.

 

Дата: 21.03.2017

Шевченко – наш. Він для усіх століть.

    10 березня 2017 року в актовій залі школи відбувся урочистий літературно-музичний захід, присвячений пам’яті Тараса Шевченка.

     Діти із задоволенням взяли в ньому участь. Вони і декламували вірші, і розігрували інсценізації на твори Шевченка. Велике задоволення отримали запрошені від виконання пісень учнями школи.

     Не були осторонь і батьки. Вони завжди охоче беруть участь у позашкільній діяльності нашої школи. Так, родзинкою заходу був виступ учениці 5 – А класу Барабаш Софії разом з татом Геннадієм Вадимовичем.

     Наприкінці свята гості отримали невеликі подарунки, зроблен ... Читати далі »

Дата: 20.03.2017

Вшанування пам'яті героя

     4 березня 2017 року учні школи взяли участь у музейному заході пам'яті загиблого в україно-російській війні молодшого лейтенанта Мирослава Мисли. Цей захід сприяв вихованню у молоді патріотизму, любові до рідної землі та пробудженню національної свідомості.

Дата: 10.03.2017

Вітаємо жінок зі святом Весни

Дата: 07.03.2017

Виставка, присвячена японському мистецтву

     22 лютого в школі відбулась виставка, присвячена японському мистецтву. Були представлені художні работи учнів 5 - 7 класів та ікебани. Виставку, на яку були запрошені учні школи та батьки, підготувала та провела вчитель трудового навчання Івасюк Лариса Адольфівна.

Дата: 07.03.2017

Міжнародний день рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у нашій школі.

Учні школи підготували літературно-музичну композицію «Мово рідна, звучи в кожнім домі».

Багато чудових слів було сказано про мову, про любов до неї, про неї, про її значущість, важливість та безсмертя. А учасники заходу запалили ще один вогник любові до рідної мови у своєму серці.

Гарний настрій, урочиста атмосфера та яскраві враження панували на святі, де можна було побачити і почути все: і вірші про рідну мову, і яскраві гуморески, і чарівні народні пісні.

... Читати далі »

Дата: 06.03.2017

На Святі Стрітення 15 лютого 2017 року

Дата: 06.03.2017

Святкуємо День Валентина

Дата: 06.03.2017

Музейний квест. ІІ етап

28 січня члени гуртка "Джура" взяли участь у ІІ етпапі "музейного квесту" за темою "Шевченко - мандрвник" і посіли І місце.

 

Дата: 09.02.2017

1 2 3 4 5 6 »