Новини


Шевченківські читання 2019

Золотими літерами в історію України увійшло ім’я Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Тож усі присутні мали можливість ще глибше пізнати шевченкову літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість Великого Кобзаря для сьогодення:
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, 
І голос твій нам душі окриля,
Встає в новій красі, забувши лихоліття,
Твоя, Тарасе, звільнена земля.
У росяні вінки заплетені суцвіття
До ніг тобі, титане, кладемо.
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
Тебе своїм сучасником звемо.
 (В.Симоненко) 
Минулого тижня в школі відбувся щорічний конкурс декламації поезії «Шевченківські читання», приурочений  річниці з Дня народження Шевченка. Учасниками конкурсу стали 20 учнів початкової школи та 18 учнів середньої та старшої школи.

... Читати далі »

Дата: 19.03.2019

Вшанування Героїв Небесної Сотні

      «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» - цей вислів став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну. Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас! Не забуваймо про це! Вічна пам’ять!
      У пам’ять про загиблих на Майдані, з метою вшанування пам’яті  Героїв Небесної сотні, виховання поваги до  Батьківщини, виховання патріотичної свідомості  та виховання  учнів у національно – патріотичному дусі 20.02.2019 року в школі І-ІІІ ступенів №147 Деснянського району міста Києва пройшла Година пам’яті та мужності «Вогненні роки України». На заході був присутній учасник тих подій,  який був поранений у боротьбі за Європейську інтеграцію України, за гідність та свободу нашого народу, Володимир Зінченко (радник І заступника голови К ... Читати далі »

Дата: 21.02.2019

Творимо майбутнє разом

     В рамках Декади партнерства та комунікації "Творимо майбутнє разом" в закладах освіти Деснянського району відбудуться зустрічі батьківської та педагогічної громадськості з працівниками Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації 20.02.2019 з 16.00 до 18.00 в НВК "Спеціалізована школа І ступеня з поглиленим вивченням української мови - гімназія № 39 І - ІІІ ступенів імені гетьмана України Богдана Хмельницького" Деснянського району міста міста Києва за адресою - проспект Лісовий, 17 Г.

Дата: 18.02.2019

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»

    Учень 6 - А класу нашої школи ПОЛІЩУК ЄВГЕНІЙ взяв участь у Всеукраїнському конкурсі "Безпечний Інтернет" і посів почесне ІІ місце. Від щирого серця вітаємо Женю і його батьків і бажаємо подальших успіхів в академічному напрямку!

Дата: 13.02.2019

Загальноміський етап Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії та боротьби»

    09.02.2019 відбувся захід загальноміського етапу по захисту учнівських робіт за темою конкурсу "Українська революція: 100 років надії та боротьби", на якому Хилько Дмитрій посів почесне ІІІ місце і тепер готується до Всеукраїнського захисту своєї роботи. На захід були запрошені сестра Василя Стуса пані Марія та сподвижниця В'ячеслава Чорновола, журналістка газети "Друг читача" Довгань Маргарита Костянтинівна. Пані Маргарита презентувала свою книгу про бійців АТО, які були поранені і знаходились в шпиталі. Щира подяка за відчутну підтримку і допомогу видатному краєзнавцю Віктору Івановичу Моренцю. Щиро дякуємо Анні Юріївні Павлюк, Альоні Василівні Майдибурі і всім співробітникам КПНЗ за чудову організацію і проведення заходу.

Дата: 10.02.2019

Екскурсія на Бананову ферму

     Учні 2А та 4А класів хочуть поділитися неймовірними враженнями від екскурсії на Бананову ферму. Побачити карликові банани та інжир, на одному дереві мандарини та апельсини, незвичайні лимони та багато цікавого...

     Ще раз хочемо подякувати батькам та організаторам за цікаву екскурсію

Дата: 28.01.2019

День Соборності в 1-му класі з Рихлик Олесею Анатоліївною

Цьогоріч Україна святкує знаменний ювілей – 100-річчя Соборності! З нагоди свята ми влаштували флешмоб "Україна-єдина в серці кожної людини" 

Дата: 23.01.2019

День Соборності в 1-му класі з Маргаритою Аманівною Івановою

100 років-соборності
З Днем Соборності, Україно!✊
Вивчаємо, досліджуємо та пишаємося!
Наш перший ЛЕПБУК
Бажаємо миру, єдності та процвітання, люба країно!!! Братаємося!!
1 - А, 147, Росток

Дата: 23.01.2019

День Соборності України

     З метою формування національної свідомості школярів, виховання у дітей почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі №147 було організовано та проведено перморманс "Україна суверенна: від витоків до сьогодення"

Дата: 23.01.2019

Новорічні свята в школі

Дата: 08.01.2019

Подяки Мінмолодьспорту

Микола Даневич вручив подяки Мінмолодьспорту за вагомий внесок у відродження та впровадження національно-патріотичного виховання

16 жовтня в Міністерстві молоді та спорту заступник Міністра Микола Даневич привітав співробітників навчальних закладів та представників громадських організацій, які активно підтримують, проводять заходи з національно-патріотичного виховання та беруть участь у всеукраїнських акціях. 

Микола Даневич привітав всіх присутніх із Днем захисника України, який відзначався напередодні, та подякував за внесок у зміцнення такої важливої для нашої держави сфери:

"Ми всі щиро дякували нашим захисникам, які робили і роблять свою справу, захищаючи кордони України. Робота, яку робите ви, кожний на своєму місці, також важлива, для виховання майбутніх захисників, зміцнення нашого духу, поваги до нашої історії". 

Дата: 23.10.2018

Екскурсія на хутір Савки

Дата: 02.10.2018

Всеукраїнський конкурс для учнів 6–8 класів

25-27 вересня відбувся фінальний етап Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Учень нашої школи - Панченко Віталій посів почесне ІІІ міце. Щиро вітаємо з цим досягненням!!!

Дата: 02.10.2018

ІІ фестиваль краєзнавчого активу м. Києва "Свою Україну любіть"

21-22 вересня гуртківці-краєзнавці нашої школи взяли участь у ІІ фестивалі краєзнавчого активу м. Києва "Свою Україну любіть" та отримали сертифікати краєзнавців. ВІТАЄМО!!!

Дата: 02.10.2018

Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

      21 березня в школі були проведені заняття, темою яких була "Небезпека поводження з вибухонебепечними предметами". Заняття були проведені для учнів молодших класів школи. Висловлюємо щиру подяку Голові правління ГО "Україна.Воля.Життя" Юрію Васильцю.

Дата: 22.03.2018

Літературний вечір "Жінки в житті Шевченка"

Дата: 20.03.2018

Конкурс читців Шевченківської поезії

У школі І-ІІІ ступенів № 147 м. Києва, Деснянського району 14.03. 2018 в рамках шевченківського тижня відбувся конкурс читців поезії Великого Кобзаря.

Участь у конкурсі брали учні початкової школи з 1 по 4 клас ( 26 учнів ) та з 5 по 8 клас ( 17 учнів ) середньої школи.

Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними ... Читати далі »

Дата: 20.03.2018

Сторіччя Українського Герба

     Держа́вний Герб Украї́нигерб ... Читати далі »

Дата: 25.02.2018

Костюмований бал літературних героїв

     В рамках предметного тижня світової літератури відбувся Бал Літературних Героїв, де учні представляли уривки з різних літературних творів, і глядачі повинні були впізнати героїв і вказати з якого літературного твору ці персонажі. Захід проводився для  учнів  5-11 класів.

Дата: 19.02.2018

Квест в Київській фортеці

02 лютого 2018 року гуртківці-краєзнавці пройшли квест у музеї "Київська фотреця"  

Дата: 19.02.2018

1 2 3 ... 7 8 »