07.05.2015 Зустріч з воїнами АТО

7 травня 2015 року  учні  школи  І-ІІІ ступенів  №147 провели зустріч з бійцями добровольчого батальйону Київ-2 (Горденюк Ярослав, Ніфонтов Ігор, Білий Тарас, Нечипоренко Руслан) та волонтером  Шевцовою Оленою. Під час зустрічі бійці розповіли як вони потрапили до лав батальйону, які завдання і де виконували впродовж грудня-травня місяців. Дуже цікавим виявились для учнів знайомство з воєнними трофеями, що привезли бійці для нашого майбутнього музею. Учні задавали безліч цікавих питань і отримали розгорнуті відповіді.

Дуже тепло діти школи привітали бійців з наступаючими святами, побажали їм швидшої перемоги, здоров’я, а в подарунок гостям учні приготували листи, малюнки, поробки та солодощі.

Прощаючись з бійцями, діти сердечно запросили їх на свято Останнього дзвоника.