Флешмоб до Всесвітнього Дня Миру

21 вересня 2016 року в школі І-ІІІ ступенів №147 відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню Миру

Міжнародний День Миру щорічно відзначається 21 вересня. Цей день є днем глобального припинення вогню і відмови від насильства,  всім державам і народам пропонується дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

У 1986 році в цей день з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чинмоя пройшла символічна Хода Миру.

Тепер щороку в Міжнародний День Миру  люди більш ніж у 100 містах по усьому світі беруть участь у Ході.

21 вересня наша школа  також долучилася до вже традиційної Ходи Миру, висловлюючи безумовну підтримку миру у всьому світі. Під час великої перерви пройшов флешмоб приурочений цьому дню. У заході взяли участь 150 учнів 3-9 класів.