Конкурс читців Шевченківської поезії

У школі І-ІІІ ступенів № 147 м. Києва, Деснянського району 14.03. 2018 в рамках шевченківського тижня відбувся конкурс читців поезії Великого Кобзаря.

Участь у конкурсі брали учні початкової школи з 1 по 4 клас ( 26 учнів ) та з 5 по 8 клас ( 17 учнів ) середньої школи.

Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними костюмами.

Оцінювали учнів за двома віковими категоріями: це молодша вікова категорія (1-4 класи), та середня вікова категорія (5-8 класи). Всі учасники та призери отримали грамоти.

Кожен учасник декламував свої улюблені вірші Т.Г.Шевченка і вплітав їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету.