Підсумки Фотоконкурсу Київської МАН «Мій ФОТОкрок до природи»

Tема конкурсу: екологія України.

Mета: підтримка творчості дітей та молоді, створення середовища, що сприяє розкриттю творчих здібностей, популяризація кращих традицій фотомистецтва, формування активної життєвої позиції.

Ми дякуємо всім учасникам за гарні фото, оригінальні назви та участь у голосуванні. Нам дуже приємно, що ви поділилися з нами частинкою свого життя. На жаль, не всі учасники вказали свої дані. Тому ми не змогли об'єктивно присудити перемогу саме учням та молоді. Будемо вважати, що це наше перше з вами тренування, тому журі було прийнято рішення оцінити усі подані роботи. За підсумками голосування ВКонтакті переможцями, які набрали найбільшу кількість голосів (лайків), стали:

1. Негативний вплив життєдіяльності людини на природу: Яна Золотарьова «Пияцтво та недбалість людини проти природи».

2. Позитивний вплив людини на екологію: МашаФедорчук «Ранок в лісі після грози (Плюти)».

3. Найкращі фото тварин, риб, птахів, комах: Автор невідомий «Птах щастя».

4. Кращий пейзаж: Автор невідомий «Ставкове задзеркалля».

5. Мій сад (сад Вашої родини, Ваше кімнатне квітництво, оформлення шкільного подвір'я Вашої школи): Маша Федорчук «Рідна школа».