Проект «Мир на крилах»

Учні нашої школи беруть участь у проекті "Мир на крилах".

Журавлики, виготовлені руками українських дітей призначені для своїх однолітків у Японії.

Кожен клас має зібрати виготовлених журавликів в одну гірлянду (можна і не одну), підписати її, вказавши місто, навчальний заклад, клас (можна навіть підписати кожного журавлика своїм ім’ям разом з побажаннями миру), і – електронну адресу (особисту або навчального закладу) для зворотного зв’язку.

Всі гірлянди будуть спаковані в коробки від навчального закладу для зручності транспортування.

Протягом лютого місяця на виховних годинах класні керівники мають змогу розказати про заходи до 30-ї річниці аварії на ЧАЕС, показати фільм про Садако та розказати історію дівчинки, яка зробила 1000 журавликів, щоб перемогти хворобу. Учні мають знати для кого вони виробляють журавликів і куди вони «полетять»!