13:08

Шевченківські читання 2019


Золотими літерами в історію України увійшло ім’я Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Тож усі присутні мали можливість ще глибше пізнати шевченкову літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість Великого Кобзаря для сьогодення:
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, 
І голос твій нам душі окриля,
Встає в новій красі, забувши лихоліття,
Твоя, Тарасе, звільнена земля.
У росяні вінки заплетені суцвіття
До ніг тобі, титане, кладемо.
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
Тебе своїм сучасником звемо.
 (В.Симоненко) 
Минулого тижня в школі відбувся щорічний конкурс декламації поезії «Шевченківські читання», приурочений  річниці з Дня народження Шевченка. Учасниками конкурсу стали 20 учнів початкової школи та 18 учнів середньої та старшої школи.

Піднесено і врочисто звучали твори Тараса Шевченка у виконанні підростаючого покоління. Читці намагалися передати всю палітру почуттів, які вклав поет у кожний рядок. Учні змогли розкрити неабиякий талант, перевтілюючись у героя поезії, вони передавали його душевні переживання у справжній аматорській грі, вкладаючи у свій виступ особисте бачення образів та метафор поетичного твору. 

Конкурс проводився не тільки для того, щоб вибрати кращих, але і щоб провести певний аналіз культурної освіти юного покоління. Щоб визначити кожне дарування, щоб не втратити жодного із знайдених талантів. 

Хочеться відмітити і актив учнів 7-А класу, які прийняли активну участь в організації заходу та виступили в ролі ведучих (Стародуб Вероніка та Рихлик Даня). 


avatar