Тиждень початкової школи 09.02. - 13.02. 2015

10 лютого

День здоров'я

11 лютого

Гра "Розумники і розумниці"

11 лютого в рамках тижня початкової школи  відбулася гра серед учнів 1-4 класів «Розумники і розумниці» . З кожного класу були складені команди із 8 учнів, які змагалися по паралелям. Діти відповідали на запитання із різних областей знань та змагалися у кмітливості. За результатами змагань перемогли 1-Б клас (кл.керівник Рихлик О.А.), 2-Б клас (кл.керівник Опанасенко Н.А.), 3-А клас (кл.керівник  Крижанівська Л.А.) та 4-А клас (кл.керівник Корнійчук І.В.).

12 лютого

Конкурс читців поезії

12 лютого пройшов заключний етап конкурсу читців поезії «Я люблю тебе, Україно». Учні 1-4 класів - переможці  І етапу, декламували вірші відомих поетів та вірші, які склали самі про нашу рідну Україну. Святковий настрій додавали чудові українські вишиванки та віночки у дівчат, а також шаровари у хлопчаків. Журі у складі директора школи Яковецького Миколи Олександровича, заступника директора Рєпи О.В. та бібліотекаря школи Рило Л.І. довго не могли визначитися з переможцями, бо всі учасники чудово до нього підготувалися.

13 лютого

Флешмоб «Серце віддаємо вам!»

Напередодні свята св. Валентина всі  учні початкової школи взяли участь у флеш-мобі «Серце віддаємо вам!». Кожна дитина зробила маленьке сердечко, на якому написала кого або що вона любить і прикріпила його у вестибюлі школи на колони. Вийшло дуже цікаво і гарно!

У п’ятницю, 13 лютого, на лінійці були підбиті підсумки тижня початкової школи і нагороджені переможці конкурсів та змагань. Учні отримали грамоти і солодкі подарунки.