ВИБОРИ ЛІДЕРА ШКОЛИ

Швидко промайнуло три роки, коли у школі пройшли вибори лідера. З квітня 2013 року Шкільну Раду Учнівського Самоврядування очолювала Захарченко Вікторія,  заступником   лідера працювала Хачванкян Олена. Дівчата протягом трьох років дружньо і з натхненням працювали, брали активну участь у житті школи та району. Вони покращили роботу  всіх лідерів класів, тому що були гарним прикладом для інших. За підведенням підсумків їхньої роботи адміністрація та педагогічний колектив дуже вдячний їм за кропітку працю.

І знову квітень, і знову вибори. У лідери школи подали тільки дві кандидатури: це учениця 9- Б класу Гаврилюк Аліна, та учениця 8-А класу Дрига Вікторія. Дівчата зі своїми подругами провели передвиборну агітацію, і ось настав той хвилюючий день. 22 квітня – вибори. За результатами голосування перемогла Дрига Вікторія, вона і перейняла естафету від екс-лідера Захарченко Вікторії. А Гаврилюк Аліні, як заступнику лідера передала естафету Хачванкян Олена. Один одному побажали успіхів, творчого натхнення та високих досягнень.

Вітаємо новообраних лідерів школи

і сподіваємось, що під їх керівництвом

шкільне самоврядування

отримає новий поштовх натхнення та активності в роботі!!!