Відкриття меморіальної дошки на честь героя

27 квітня 2016 року на центральному вході школи було відкрито меморіальну дошку випускнику школи Підлубному Олександру Володимировичу, який загинув під час виконання бойового завдання в районі міжнародного аеропорту «Донецьк».

У церемонії увічнення пам’яті героя взяли участь заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Алєксєєнко Ірина Миколаївнва, мати Олександра Підлубна Тетяна Миколаївна, начальник Управління освіти Деснянської районної в місті Києві Державної адміністрації  Постолюк Тамара Казимирівна, військовий комісар Деснянського районного в місті Києві військового комісаріату полковник  Максимів Юрій Степанович, керівник сектору опіки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових  дій, настоятель храму Всіх святих воїнів протоієрей Вячеслав, бойові побратими, друзі, педагогічний та учнівський колективи закладу освіти, небайдужі деснянці.

Захід розпочався традиційно для нашого неспокійного часу – із звучання Гімну України. Право відкрити меморіальну дошку на честь Олександра, щоб пам’ять завжди залишалась у серцях деснянців, було надано мамі Тетяні Миколаївні та бойовому побратиму Антону.

Присутні  вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, захищаючи незалежність нашої держави, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє нашої країни. Захід закінчився урочистим покладанням квітів до меморіальної дошки, яка тепер стала символом безсмертної пам’яті героя та прикладом мужності та героїзму для прийдешніх поколінь.

Сподіваємось, що ця меморіальна дошка буде нагадувати усім поколінням про героїчний вчинок Олександра, а пам’ять про героя України на завжди залишиться в серцях людей.

Героям слава!