Військово-патріотичний конкурс «Свято пісні та строю»

15 та 16 жовтня 2015 року учні 6-А класу взяли участь у  військово-патріотичному  конкурсі «Свято пісні та строю» серед учнів  32-х  навчальних закладів Деснянського району міста Києва.

І хоча 6-А  клас йшов поза конкурсної програми (за віком), наші учні продемонстрували справжню майстерність: високий рівень та виразність виконання пісні, майстерність та чіткість стройового кроку; злагодженість дій; дисципліну строю; зовнішній вигляд.

Журі конкурсу на високому рівні оцінило виступ наших учнів, і за результатами підрахунку голосів вони були нагороджені почесною грамотою «Міні  Гран-прі» та  вимпелом.

Щиро вітаємо 6-А клас та їх класного керівника Грузіну Галину Миколаївну з цією заслуженою перемогою! Так тримати!

Висловлюємо вдячність батькам учнів за допомогу у підготовці до конкурсу.