Вітання наших учнів бійцям АТО

Учні нашої школи приготували та відправили через волонерів вітання та подарунки до дня Святого Миколая до 54 окремого гвардійського розвідувально-диверсійного батальйону. Невдовзі директор школи отримав листа подяки від знаменитого розвідниказ позивним "Шайтан" Ось цей лист:

Скажи, що посилочки були передані у 54-тий окремий гвардійський розвідувально-диверсійний батальйон, що охороняє Широкино, безпосередньо у взвод знаменитого розвідника з позивним "Шайтан", а також у дві батареї 406-ї окремої артилерійської бригади ВМС ЗСУ, що вогнем своїх гаубиць прикривають весь напрямок від Широкино і до Гранітного. І ще передавали у 2-ший батальйон 36-ї бригади морської піхоти (два фото викладав Валєра, де коробка і на ній яблучка, і де хлопець стоїть з відерцем олів'є, там взагалі фоткати не можна, тому тільки два фото цих дозволили зробити), вони теж боронять Широкине, а також Водяне, Павлопіль і т.д.

Цей фаєр бійці 54-го окремого розвідувально-диверсійного батальйону запалити на знак подяки учням 147-ї школи та їхнім батькам за допомогу і підтримку! Це близько 13 години дня, в неділю, 18-го грудня в Широкино. Позиція "Ганс-Сєня", повний "нуль")) Довкола скрізь вороги, збоку замерзле море, тільки позаду вузька єдина дорога, яка прострілюється ворогом, але контролюється нашими військами.

Ще я дякую тобі і діткам від імені всіх хлопців, які нас захищають.

І покажи дітям усі фото, як виглядає Широкино, де вже немає жодного мирного мешканця

Мабуть за ці 2,5 роки я став дуже черствим. Але мене страшно розлючує показна байдужість до проблем фронту, якої довкола повно. Це вже як тренд у багатьох, навіть у Києві: "Ну, сколька можна ім памагать, уже гасударства всьо абєспєчіваєт, у ніх всьо єсть там, пусть на водку і сігарєти нє мєняют і будєт что паєсть"....от коли у мене вистачає терпіння, я намагаюсь пояснювати людям, що таке "нуль", як там і чому солдат звідти не може виїхати на Нову Пошту, навіть за 10 км., як, наприклад хлопці з Широкино в Маріуполь. І коли мене чують, це видно по очах. Тоді ми говоримо. Коли не чують і далі несуть ватну пургу, можу зірватись. Цього разу в Маріуполі у маркеті АТБ читав лекцію про любов до України всій охороні і касирам. І поліції, яка приїхала на їхній виклик. Все обійшлось. Але маркет закрили на два дні. Працює СБУ.