Вшанування Героїв Небесної Сотні

«Душу й тіло ми положим за нашу свободу» - цей вислів став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну. Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас! Не забуваймо про це! Вічна пам’ять!
      У пам’ять про загиблих на Майдані, з метою вшанування пам’яті  Героїв Небесної сотні, виховання поваги до  Батьківщини, виховання патріотичної свідомості  та виховання  учнів у національно – патріотичному дусі 20.02.2019 року в школі І-ІІІ ступенів №147 Деснянського району міста Києва пройшла Година пам’яті та мужності «Вогненні роки України». На заході був присутній учасник тих подій,  який був поранений у боротьбі за Європейську інтеграцію України, за гідність та свободу нашого народу, Володимир Зінченко (радник І заступника голови КМДА з питань соціальної політики).
      Учасник майдану розповів учням школи, про буремні події, свідком яких він був. Поділився  своїми споминами про людей, які відстоювали демократичні свободи українського народу,  чим жили ці «воїни світла», що любили, у що вірили, за що стояли на Майдані.
      Також, по класах відбулися інформаційні години «Такі герої не вмирають». Учні 7-11 класів переглянули документальний фільм «Майдан. Революція гідності».