Загальноміський етап Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії та боротьби»

09.02.2019 відбувся захід загальноміського етапу по захисту учнівських робіт за темою конкурсу "Українська революція: 100 років надії та боротьби", на якому Хилько Дмитрій посів почесне ІІІ місце і тепер готується до Всеукраїнського захисту своєї роботи. На захід були запрошені сестра Василя Стуса пані Марія та сподвижниця В'ячеслава Чорновола, журналістка газети "Друг читача" Довгань Маргарита Костянтинівна. Пані Маргарита презентувала свою книгу про бійців АТО, які були поранені і знаходились в шпиталі. Щира подяка за відчутну підтримку і допомогу видатному краєзнавцю Віктору Івановичу Моренцю. Щиро дякуємо Анні Юріївні Павлюк, Альоні Василівні Майдибурі і всім співробітникам КПНЗ за чудову організацію і проведення заходу.