Зустріч учнів школи з воїнами АТО

29 квітня 2015 року в школі І - ІІІ ступенів №147 Деснянського району міста Києва відбулась зустріч учнів з воїнами АТО. Гостями школи були боєць 12 батальйону територіальної оборони (Київ-2) Степан та боєць 1-ї танкової окремої механізованої   бригади Валентин. Учні 4 – 6 класів з нетерпінням чекали зустрічі з бійцями. Вони приготували для них різноманітні подарунки: солодощі, листи, малюнки і, звичайно, квіти. Впродовж зустрічі військові розповідали дітям про їх перебування на лінії вогню, військовий побут, ділилися своїми відчуттями. Учні із захопленням слухали розповіді, а наприкінці задавали свої питання. Тепла та дружня зустріч, що відбулась у школі напередодні свята Перемоги, дала змогу відчути маленьким громадянам України свою причетність до великої і могутньої держави, додати, нехай тільки теплими словами та побажаннями, свій посильний внесок у справу відродження країни.