Зустріч з воїнами АТО 02.12.2015

2 грудня 2015 року в школі І-ІІІ ступенів №147  Деснянського району міста Києва відбулась зустріч учнів школи з воїнами АТО. В зустрічі брали участь учні 9-х,10,11 та 2 класу. До учнів завітали бійці 95 та 12 бригад, захисник Донецького аеропорту (кіборг), та воїни правого сектору на чолі з заступником комісара Деснянського райвійськкомату з виховної роботи Копійкою Михайлом Юрійовичем.

Напередодні Дня Збройних Сил України учні школи приготували вітальні листівки, святковий концерт та тепло привітали гостей. Наприкінці зустрічі воїни поділились своїми враженнями про перебування в зоні військових дій, розповіли як вони там проводять вільний час та що їм допомагає вистояти  на лінії вогню. Діти мали змогу ознайомитись з медичною аптечкою бійця-медика, приміряти на себе бронежилети та каски і просто поспілкуватися зі справжніми героями.

Всі фотографії заходу в альбомі: